sobota, 14 listopada 2015

Ta kawa budzi mnie

Kochani!!

21.10 otrzymałam bardzo miły upominek - udział w kampanii Tchibo Cafissimo bardzo mnie ucieszył. Tak jak już wspominałam we wstępnym poście na temat kampanii, otrzymałam ekspres do kawy z kilkoma opakowaniami kawy do spróbowania. Chciałabym na tym miejscu podziękować Rekomenduj.to i Tchibo za delikatną, aromatyczną i wyśmienitą w smaku kawusię, która stawia mnie każdego dnia na równe nogi :) Jej cudowny aromat podczas parzenia, budzi domowników w domu, jest zdecydowanie lepszy od najbardziej natrętnego budzika. Lubię go!!! Ja osobiście kawusię pijam z mlekiem, ale czasami wypiję też czarną.

Nie tylko ja jestem zachwycona tym prezentem i kampanią, także mój chłopak chętnie korzysta z ekspresu, uwielbia szczególnie te mocniejsze wersje kaw. Jestem osobą komunikatywną i mam szeroką dolę znajomych. Odwiedzający mnie mieli okazję spróbować kawusi. Opinia za każdym razem jest bardzo pozytywna i bardzo im smakuje. Powiem więcej nawet osoby które nie pijał kawy, u mnie bardzo chętnie ją piją - moim zdaniem spowodowała to ta kawa, jej aromatyczność a z drugiej strony delikatność :)

Jak widać, ja osobiście uwielbiam kawę, co rano daje mi kopniaka aby przeżyć dzień za dniem.

a Wy lubicie kawę?? :)

" Rano kawa budzi mnie,
Woda zmywa piękny sen
Dzień dopiero rodzi się
Razem z nim prawdziwy sen "


4 komentarze :

  1. Ja uwielbiam kawę,co prawda piję nescafe..ale na Tchibo również bym się skusiła

    OdpowiedzUsuń
  2. O tak, ja również uwielbiam aromat kawy z samego rana. Jest zdecydowanie lepszy od budzika :) A Twoja kawa wygląda zachęcająco :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy dodany komentarz.
Pozdrawiam Ewelina

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka