wtorek, 24 listopada 2015

Potrzeba zmiany

Od dłuższego czasu zastanawiałam się nad zmianami, które chciałabym wcielić w moje życie. Głownie chodziło mi tutaj o dodanie pewności siebie mojej osobie. Prywatnie jestem szczęśliwą mamą i narzeczoną. Jednak częsty brak czasu spowodował to że trochę też zaniedbałam dbanie o mój wizerunek. Przez to czułam się coraz gorzej, nie byłam już taka jak kiedyś. Od dłuższego czasu farbowałam włosy na czarno.Nie było mi źle w tym kolorze, ale jednak jest on dość wymagający. Trzeba bardzo dbać o siebie, by kolor ten jakoś prezentował się na tej głowie.


Tutaj kilka zdjęć jak wyglądałam przed zmianą. Jednak! w końcu nadszedł dzień w którym postanowiłam zrealizować swój plan zmian. Jako pierwsze poszły w ruch włosy. Rozjaśnianie i pokrycie włosów nowym kolorem. Nie omieszkam stwierdzić że w nowym kolorze czuję się zdecydowanie pewniej i zdecydowanie lepiej do mnie pasuje. 

To dopiero pierwszy etap zmian, które sobie zaplanowałam. Nie będą to tylko zmiany zewnętrzne, widziane gołym okiem. Muszę również popracować nad swoim wnętrzem.

Czy będę mieć na tyle siły by zrealizować swoje pragnienia :)??
8 komentarzy :

 1. Bardzo ładnie wyglądasz w nowym kolorze. Nawet po samych zdjęciach można stwierdzić, że dodał Ci pewności siebie :) Trzymam kciuki i życzę wytrwałości w pracy nad swoim wnętrzem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo za tak miłe słowa :) mam nadzieję że w pełni osiągnę swój cel.

   Usuń
 2. Odpowiedzi
  1. Są dobre i bardzo potrzebne w życiu :)

   Usuń
 3. ładnie Ci w tym kolorze:) słodki szkrab:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dziękuję bardzo :) pozdrawiam również

   Usuń

Dziękuję za każdy dodany komentarz.
Pozdrawiam Ewelina

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka