sobota, 17 października 2015

Fotografia - fajne hobby ?

Cześć kochani!

Dzisiaj kilka słów o moim hobby czyli fotografii. Nie mogę powiedzieć że jest ona moim sposobem na życie, bo zwyczajnie na co dzień się tym nie zajmuję. Kiedy jednak mam trochę wolnego czasu i chcę się odprężyć biorę się za robienie zdjęć. Traktuje to jako hobby, coś na doskok, ale przede wszystkim jest to dla mnie relacja z drugim człowiekiem, z krajobrazem, który nas otacza. Nawet w szarej rzeczywistości można dojrzeć piękno, tylko trzeba umieć to zrobić. Fotografia polega na szukaniu kontaktów, łączy ludzi bez względu na płeć, rasę czy też religię. Miło jest porozmawiać z osobą która ma podobne pasje do Nas, wymienić się spostrzeżeniami, pochwalić swoimi fotografiami. Fotografia pozwala nam uchwycić chwile.

Mówi się że "chwile są ulotne, jak motyle" to prawda! zdjęcia pozwalają nam uchwycić te najpiękniejsze, z możliwością powrotu do nich.

Chciałabym zamieścić kilka fotografii, mam nadzieję że miło będzie je Wam oglądać.

Teraz wyobraźcie sobie wiosnę :) piękna pogoda, słońce w pełni, zieleń, cisza i spokój

Właśnie takie zdjęcia lubię oglądać w taką pogodę jak dziś, gdy jest pochmurno, deszczowo i zimno. Kubek ciepłej kawy z mlekiem i od razu robi się lepiej, bo przecież niedługo znów będzie wiosna, znowu będzie cieplej. Drzewa, krzewy, liście i otaczająca nas przyroda zrobią się pełno barwne i będzie chciało się żyć.

Teraz wyobraźmy sobie popołudnie, ciepłe popołudnie, dobrą kolację i wino, za oknem widok zachodzącego pośród drzew słońca.Mam nadzieję że postem ociepliłam Wam trochę dzisiejszą pogodę :)

Zapraszam do komentowania.

Wszystkie zdjęcia są mojego autorstwa. Zastrzegam sobie prawo do ich kopiowania.

2 komentarze :

  1. Kochana ocieplilas ;) powoli dopadala mnie handra.. Ale masz rację, nie ma co się dolowac (Tymbardziej pogodą ) , moim sposobem jest muzyka i kochana mała córeczka która bez względu na porę roku dostarcza Nam Radości :) a i goraca czekolada nie zaszkodzi :-D P.S zdjęcia cudne <3

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. dziękuję bardzo <3 no nie ma co się dołować, czas szybko leci

      Usuń

Dziękuję za każdy dodany komentarz.
Pozdrawiam Ewelina

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka