czwartek, 3 grudnia 2015

mały z charakterkiem

W końcu znalazłam czas na zamieszczenie posta. W telegraficznym skrócie, dzieje się u nas sporo, masa roboty i te pogody przez które nie najlepiej się ostatnio czujemy.

Do brzegu. Czy zauważyłyście żeby waszym bobaskom już w jakiś sposób kształtował się charakter? Ja bardzo to dostrzegam u mojego 8 miesięcznego synka. I jak na dziecko z tak małym stażem wiekowym, powiem że ma nieźle ukształtowany charakter. Jak wiadomo wszystko może jeszcze się pozmienia, natomiast można już zauważyć u niego pewne stałe zachowania.Bartoszek jest typem choleryka, stety czy niestety ma bardzo wybuchowy charakter i to było widać od kiedy się już urodził. Jest przebojowy, zdecydowany, wytrwały i ma bardzo szybką reakcję. Nie jest typem spokojnego dziecka. Bierze zabawki, rzuca nimi na podłogę, mam z nim urwanie głowy.
Jest również typem człowieka, który lubi zwracać na siebie uwagę i lubi jak druga osoba się nim zajmuje. Ja na prawdę mam wielki problem z tym żeby zrobić cokolwiek w domu jak Bartek jest na chodzie. Jedyną moją chwilą wytchnienia jest moment gdy on śpi, bądź gdy po prostu jedzie do babci i mam święty spokój. Potrzebuje bardzo dużo uwagi i to po nim widać. Ma bardzo mądre i dojrzałe spojrzenie. Jeżeli chodzi o to czy jest poważny ? czy też nie? tu jest to zagadką. Wszystko zależy od jego aktualnego humorku :) najczęściej jednak jest on bardzo pogodny, chyba że ma gorszy dzień, wtedy mogę śmiało powiedzieć że jest nie do wytrzymania.Zastanawiam się jak obecne zachowanie będzie miało wpływ na jego przyszłość?

Połączenie zodiakalnej Wagi i Bliźniaka dało nam Barana. Uparty, konsekwentny - prawdziwy baran :)

Zastanawiacie się czasem jakie teraz są Wasze dzieci?

2 komentarze :

  1. Mój synek ma dopiero 3 miesiące a już zaczyna pokazywać swój charakterek :) Ps. Słodziak z Twojego synka

    OdpowiedzUsuń
    Odpowiedzi
    1. No to też będzie diabełek :) dziękuję bardzo

      Usuń

Dziękuję za każdy dodany komentarz.
Pozdrawiam Ewelina

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka