czwartek, 10 marca 2016

Smoothie

Hej kochani !:*

Za oknem, szaro, ponuro, zimno, zupełnie nie tak jak miałaby przyjść wiosna. Wzięłam kubek gorącej herbaty, odpaliłam laptopa i postanowiłam coś tu dla Was napisać.
Do tej pory w mojej diecie, albo raczej nazwę to codziennym odżywianiem często królowały puste kalorie, fast foody, słodkości, tłuste dania domowe. Od pewnego momentu zmieniło się to diametralnie. Zaczęłam patrzeć na to co jem, w jakich ilościach, wszystko staram się jeść bardzo zbilansowane. Kiedyś wychodząc gdziekolwiek na miasto królowały u mnie Mc Donaldy. Teraz zdecydowanie udaje się w takie miejsca gdzie można zjeść coś zdrowszego.

Dlaczego smoothie?
Jest to bez mleczny shake, tak to można nazwać. Od dawna lubiłam shake, ale przyszedł czas na zmiany. Od pewnego momentu nastąpiła fama na smoothie. I mnie przekonało to całkowicie. Pełne owoców, witamin, stanowi super zbilansowany dodatek do posiłku, bądź przekąskę między posiłkami. Tak naprawdę to my sami je tworzymy, dodajemy owoce czy też warzywa jakie chcemy, wszystko tu zależy od nas.


A czy Wy lubicie smoothie? :)

4 komentarze :

  1. Ja również przepadam za smoothie. To dla mnie taka solidna porcja witamin i minerałów, po którą mogę sięgnąć w ciągu dnia. Oczywiście najlepsze są te przygotowane w domu, ale teraz mając do dyspozycji tyle fajnych pudełek i butelek różnego typu zabranie ze sobą smoothie np. do pracy już nie stanowi problemu :)

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za każdy dodany komentarz.
Pozdrawiam Ewelina

Szablon dla Bloggera stworzony przez Blokotka